Oferta

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie obiektów biurowych, przemysłowych, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowych. Nasza oferta wykracza poza klasyczny zakres usług świadczonych przez generalnego wykonawcę i obejmuje: projektowanie bezpośrednio dostosowane do potrzeb indywidualnego klienta, budowę "pod klucz" i prace wykończeniowe.

W ramach prac wykończeniowych świadczymy usługi projektowania, urządzenia i wyposażenia wnętrz. Projektujemy i budujemy również drogi, parkingi, a także tereny zielone.

W procesie budowy, aby osiągnąć najwyższą jakość wykonania obiektu stosujemy sprawdzone materiały od najlepszych dostawców z Polski i zagranicy.

Wszystkie stosowane przez nas materiały budowlane posiadają odpowiednie dokumenty dopuszczające do obrotu i certyfikaty jakości. Dzięki temu budowane przez nas obiekty charakteryzują się trwałością i solidnością wykonania, wysoką estetyką i funkcjonalnością.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem w branży budowlanej, korzystamy także z usług starannie dobranej i sprawdzonej grupy podwykonawców. Taka strategia gwarantuje terminowość wykonania, wysoką jakość wykończenia oraz konkurencyjne ceny. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby oddany obiekt spełniał wszystkie oczekiwania użytkownika. Zrealizowane obiekty i zadowoleni klienci są najlepszą rekomendacją naszej firmy.

Oferujemy również kompleksowe roboty ziemne:

  • transport ciężarowy
  • wyopy
  • kucie ciężkim młotem hydraulicznym
  • karczowanie
  • niwelacja terenu
  • Firma ERGERE jest prężnie rozwijającą się firmą , która świadczy kompleksowe prace ziemne , wyburzeniowe oraz transportowe dla firm oraz indywidualnych odbiorców.

    Na ogólnopolskim rynku zyskała wielu Klientów, gwarantując fachowość wykonywanych usług. Zapewniamy Państwu solidną i uczciwą współpracę. Stawiamy na rzetelne świadczenie usług oraz gwarancje solidnego i terminowego wykonawstwa.

    Dodatkowo oferujemy wynajem koparki kołowej Atlas 1404 w cenie 100zł za roboczogodzinę (zapraszamy do Galerii w celu obejrzenia zdjęć)