Firma budowlana ERGERE

Mamy doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi, który działa na polskim rynku budowlanym.

ERGERE jest średniej wielkości firmą budowlaną. Profil działalności przedsiębiorstwa obejmuje cztery obszary: generalne wykonawstwo, podwykonawstwo, projektowanie i działalność deweloperską.

Jako generalny wykonawca prowadzimy działalność obejmującą budownictwo przemysłowe, biurowe, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowe. Realizując nasze projekty stawiamy na kompleksowość. Oferowane przez nas usługi obejmują cały proces realizacji projektu : od uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, poprzez projektowanie, wykonawstwo aż po wykończenie i wyposażenia obiektu. Specyfika firmy pozwala na szybkie i elastyczne dostosowanie się do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta. Potrafimy działać w trudnych warunkach i pod presją czasu. Dzięki profesjonalizmowi i wykwalifikowanej kadrze prowadzone przez nas prace budowlane przebiegają terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną a końcowy efekt spełnia najwyższe wymagania klienta.

ERGERE stawia na rozwój i ciągłe podnoszenie kwalifikacji swojej kadry aby w dalszym ciągu być konkurencyjnym na dynamicznie rozwijającym się rynku budowlanym.